2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


STREDOMORSKÉ PUFF CIEĽOVEJ ČIARE
STREDOMORSKÉ PUFF CIEĽOVEJ ČIARE - KOMIS - Gél a úprava vlasov

Rate this product:


1 click

STREDOMORSKÉ PUFF CIEĽOVEJ ČIARE
KOMIS - Gél a úprava vlasov


Najvyspelejšie a najinovačnejšie line formulované s najpokročilejšie zložiek kozmetických vied v súčasnosti má bezpečnostné záruky a pokoj pre tých, ktorí ho používajú. Riadok vytvorený a obohatený certifikované organické rastlinné extrakty. To dáva objem vlasov podporovaním kučery a záhyby prirodzene tiež dáva vlasom vlhkosť a mimoriadny jas. Všetky kolekcie neobsahuje metylénchloridu, hydratuje vyhnúť vysušiť pokožku a vlasy, chráni farbu vlasov bez pôdy alebo rezíduí zaprášené, obsahuje extrakty z ekologického rastliny vynikajúce ochranné pokožky a vlasov. Prispôsobí akejkoľvek techniky moderný účes a jeho vôňa je pracovné prostredie.

SOFT/STRONG FIXAČNEJ SPREJE
Aktívne zložky v receptúre certifikovaného organického pôvodu ako rebríček s jeho čistenie pomáha udržiavať vlasy lesklé normalizovanie mazu, kým žihľava stimuluje pokožku hlavy revitalizáciu vlasov. Soft, aby silné trvalé fixácie bez zmáčanie a váženie nadol, s cielené akcie sa dostať kučeravé vlasy
objemný a živý. Spreje sú bez metylénchloridu a pohonné plyny škodlivé pre zdravie a životné prostredie.

STYLING MOUSSE
Aktívne zložky prípravku ako Ginko Biloba a senovka grécka tón vlasov a hydratujú, čo je veľké a lesklé. PENA je vhodná pre akékoľvek vlasy pridať objem a podporu pre dokonalú definíciu ricci. Mäkké tesnenie alebo silné prispôsobí rôzne chute a potrebuje styling. Formulácie mazív sú všetky bez alkoholu.

SVIETIACI SPREJ
Aktívne zložky ako harmančeka a nechtíka sú vhodné pre všetky typy vlasov a pomáhajú zachovať živiny vlasy. SPREJ je určený na ochranné opatrenia priradiť akciu komplex na vlasy, dáva nádych jasu a ľahkosť.

X

privacy