.

brands for hairstylist

2021

World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


PRE SPRIEVODCOVIA
CONTACT THE COMPANY

DAVINES ❤️
Gél a úprava vlasov
PRE SPRIEVODCOVIA


styling a dokončovacie práce
Davines ponúka celý rad nezvyčajných a rafinovaných produktov, ktoré umožňujú hrať tvorivo rozvíjať v autentickej a originálny výraz štýlu. Materiály a atypické umelci zmeny, známe ako skutočných umeleckých nástrojov, ktoré sú ideálne pre ateliéri sochárskeho vlasov. Úspech linky pre styling a konečnú úpravu s vysoko kvalitných výrobkov rozlíšených faktory panstvo a rôzne efekty, ako je stanovené v príslušnej čiastky, je predmetom rastúceho záujmu zo strany koncových užívateľov, protagonista tvorivého procesu strana kaderníctvo v použití sprievodcov pre jemné doladenie.

N. 11. Lepidlo na WIZARD
Lepidlo univerzálne, veľmi rýchle nastavenie, ideálne pre vytváranie extrémne architektúra s vlasmi. Vláknitá textúra, ktorý kombinuje najnovšiu generáciu živíc a rastlinných surovín získaných z tvrdej pšenice prostredníctvom biotechnológií, poskytuje flexibilné styling.

N. 12 CEMENT prášok pre WIZARD
Prášok Nauhličovadla rozpustný nehmatateľný prášok, ktorý po zmiešaní s stylingových prípravkov na smotane, vosku, gélu alebo peny, umožňuje zvýšiť upevňovacie výkon výrobku. Skladá sa výhradne z drahých živíc rovnako, prispôsobiteľné styling na jednej úrovni.


Rate this product:


31 click

Related

Orea Malia - DAVINES
Denis Allegri Kaderníctvo - DAVINES
Realita Fabio Zaffignani - DAVINES
VYMEDZENIE Davines - DAVINES
N. 13 MAT TVÁRNENIE pôdu pre SPRIEVODCOVIA - DAVINES
VIAC VNÚTRI - DAVINES

X

privacy