2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


KAPILÁRNA REŠTRUKTURALIZÁCIA LOTION - s panthenolom
KAPILÁRNA REŠTRUKTURALIZÁCIA LOTION - s panthenolom - ALLWAVES - Liečba - Starostlivosť o vlasy

Rate this product:


KAPILÁRNA REŠTRUKTURALIZÁCIA LOTION - s panthenolom
ALLWAVES - Liečba - Starostlivosť o vlasy


LOZIONE capillary RISTRUTTURANTE - al pantenolom

Princíp funkcie placentárnou extrakt pôsobí revitalizačné akciu, ktorá pomáha stimulovať kožné tropizme. Pre existujúce afinitu s kožou a tkanív všeobecne, extrakt placenty podporuje stimuláciu vlasovej cibuľky a má tendenciu obnoviť biochemickú rovnováhu, vďaka združenie pre - vitamínu B, žihľava a kolagén. To umožňuje dosiahnuť najlepšie výsledky v liečbe vlasy lámavé a slabé, že majú tendenciu ľahko a pád zlomiť, tiež pomáha, aby boli pružnejšie a objemnejšie.

KAPILÁRNA revitalizáciu LOTION - ženšen
V zložení ženšenu sú vitamíny B, vitamín C, esenciálne oleje a aminokyseliny, ktoré dávajú všeobecný akčné revitalizáciu. Jedná sa o kozmetický prípravok určený k obnoveniu vlasom prirodzenú krásu a vitalitu. Vďaka svojej vzorca obohatený aktívnymi rastlinnými zložkami, ako sú žihľavy, papriky a panthenol, ktoré pôsobia v súčinnosti s glykolovej extraktu zo ženšenu, vykonáva osviežujúci a povzbudzujúci účinok na vlasy.

LOTION KAPILÁRNA posilňujúci - materská kašička
Materská kašička je zdrojom vitamínov, vrátane oboch B1, B2, B6, že voľných aminokyselín, ktoré sú dôležitými prvkami, ktoré tvoria proteínové reťazce obsiahnuté v vlasového vlákna. To je obzvlášť indikovaný na liečbu vlasy slabé a krehké, pretože pomáha obnoviť ich prirodzenú telo a krásu.
box : 10 ml fľaštička v krabici 12 ks

Related

HYDRATAČNÝ CONDITIONER AND detangling - ALLWAVES
LINE ALLWAVES - ALLWAVES
LOTION kučeravé - ALLWAVES

X

privacy