2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


LIXPERFECTION
LIXPERFECTION - FREE LIMIX - Liečba - Starostlivosť o vlasy

Rate this product:


LIXPERFECTION
FREE LIMIX - Liečba - Starostlivosť o vlasy


vyhladenie zaobchádzanie s esenciou ruže bedra

Z opojnou vôňou ruže bedra, divoká rastlina pochádzajúca Andách Južnej Ameriky a používajú Araucano Indov, ktorí prvýkrát uznaná ich pozoruhodné vlastnosti a nutričné ​​tonikum, narodený LIXPERFECTION, nový vzorec venovaný hard - to - narovnať vlasy, kučeravé a spurný.
Podstatou šípkový obrátiť na účinných látok, ktoré charakterizujú rôzne produkty, LIXPERFECTION robí kompletné ošetrenie pre lissage perfektné, prirodzené, odolné a vlhkosti - dôkaz, ktorý je schopný utvárať vlasy pevne a dať, multi - zmyslové skúsenosti.

VYHLADENIE SHAMPOO
Inovatívny a revolučný produkt kombinuje hydratačné vlastnosti krému s detergentom šampónom. Krémová ovocie prítomnosti hodvábnymi proteínmi, v kombinácii s podstatou šípka, Panthenol, aktívne rastlinné látky a nutričné ​​funkcie z cielenej reštrukturalizácie, hrá upokojujúce, posilňujúce a hladenie.
balenie : fľaše 250 a 1000 ml

VYHLADENIE Sprej
Zbavený vody, a to vďaka aktívnej vysoko selektívny a vysoká koncentrácia ceramidy, inhibuje vstrebávanie cudzích látok a možnosť podráždenia javov.
balenie : striekacie fľaše 200 a 400 ml

EMULZIA multivitamín upokojujúci účinok
Vyhladzovanie krém, ktorý obaľuje vlasy, chráni pred poveternostnými vplyvmi. Ideálne pre vytvorenie dokonale hladký styling účinok.
balenie : 200 ml fľaštička

ESSENCE CRYSTAL ROSE HIP
Skutočná krása liečba, ktorá umožňuje vlasy, aby zostali hladké a lesklé po dlhú dobu. Akcie laminovanie zábaly na vlasy v mäkkej pošve, ktorý chráni pred vonkajšími agresiou a eliminuje statickú.
balenie : fľaše 50 a 100 ml

Related

SAVE COLOUR - FARBA RETAIN - FREE LIMIX
DERMOPURE - Sebocontrol - FREE LIMIX
REPAIR THERAPY - REKONŠTRUKCIA - FREE LIMIX
WAVYPERFECTION - FREE LIMIX

X

privacy