2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina


SYNERGICARE - INSTANT HLADKÝ
SYNERGICARE - INSTANT HLADKÝ - IT&LY - Liečba - Starostlivosť o vlasy

SYNERGICARE - INSTANT HLADKÝ
IT&LY

určený pre starostlivosť o kučeravé vlasy a rebeli

Výskum Labs & ly vyvinuli exkluzívne ošetrenie špeciálne určený pre starostlivosť o kučeravé a nepoddajné. Už od prvej aplikácie si môžete pozrieť výsledky: vlasy je viac disciplinovaní , kompaktný a ľahko sa rozčesávajú. INSTANT hladký je Spa rituál pre hodvábne hladké vlasy a dokonale jasné. SYNERGYCARE INSTANT hladké výrobkov preukázať, že môže byť dokonalá harmónia medzi prírodou a technológie , sú všetci striktne Sles zadarmo. Žiadne natrium-Lauryl síranový je čistiaci prostriedok, ktorý často spôsobuje podráždenie , znižuje agresivitu šampón pre vlasovú pokožku a vlasy, rešpektovať prírodné krásy. Celý riadok je SYNERGICARE , v skutočnosti, povrchovo systém veľmi jemné a kože-kompatibilné. Bez parabénov a formaldehyd , INSTANT hladké zaisťuje väčšiu bezpečnosť používania je hlavne pre tých, ktorí s citlivú pokožku. Používanie konzervačných látok do poslednej generácie dermálnej friendly znižuje riziko nežiaduce kožné reakcie ako svrbenie podráždenie a sčervenanie. Všetky SYNERGICARE produkty sú bez syntetických farbív: farba hotového výrobku je výsledkom miešania jeho prírodných aktívnych látok bez prídavku iných farbív. Nakoniec, všetky produkty sú Dermatologicky testované zaručiť a rešpektovať konečnému spotrebiteľovi.

VYHLADZOVANIE ŠAMPÓN
Sulfát-Bezplatne šampón špeciálne pre kučeravé a nepoddajné. Jeho Formule, bohatá hrá jemné čistiace akcie , rešpektuje hydrolipidic film, ktorý zábaly na vlasy vlákno a vďaka exkluzívny aktívny zásady, dáva vlasy lepšie hydratáciu a ovládateľnosť.
balenia: fľašiach 250 a 1000 ml.
.
VYHLADZOVANIE MASKA
Nutri-disciplinárny ošetrenie pre kučeravé a nepoddajné. Vysoko Klimatizácia agenti tento bohatý zábal obklopiť kapilárnych vlákien hlboko hydratačný a hlboké thr. Uľahčuje ovládanie strapatenie Zanecháva vlasy jemné a veľmi poslušný do záhybov. Chráni pred vonkajším činiteľom a vlhkosť darovanie úžasné topánok. Chĺpky sú balené dokonale , svetlo, mäkké a pozoruhodne hladký a disciplinovaný.
balenia: fľaše 200 a 1000 ml.

OKAMŽITÉ HLADKÉ SÉRUM
Termálne rovnanie sérum vysoko hydratačný suché a kučeravé vlasy. Hlboko vyživuje vlasu a trvalé akcie ultra vyhladenie , Zanecháva vlasy hodvábne a disciplinovaný, svetla.
balenie: flacon 150 ml.

VLHKOSŤ ZÁTKOU
Špecifické vlhkosť kvapky sú ideálne pre kučeravé a nepoddajné. Zabezpečiť úplnú kontrolu nad strapatenie a ochranu proti vlhkosti a externými činidlami. Výsledok: dokonale hladké vlasy je mäkký na dotyk a lesklý lesklý efekt.
Veľkosť balenia: 50 ml fľaša.

ŽIADNE ĎALŠIE STRAPATENIE
Termo-aktívny vysoko tekutiny hydratačný krém na kučeravé a nepoddajné. Chráni pred teplom a uľahčuje rovnanie s fénom a tanier , Zanecháva vlasy jemné a disciplinovaný.
balenie: dávkovač fľaša 75 ml.

Related

Ítéli SYNERGY CARE - COLOR xtend - IT&LY
SYNERGYCARE - EXKLUZÍVNY VLASY SPA - IT&LY
PRO KOLORISTA KON HYALU COLORPLEX - IT&LY
privacy policy