2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


Brooklyn Barber Shop - Tvárová
Brooklyn Barber Shop - Tvárová - ARTWORK - Man - farbenie vlasov

Rate this product:


0 click

Brooklyn Barber Shop - Tvárová
ARTWORK - Man - farbenie vlasov


Brooklyn Barber Shop - trattamento VISO

je rad procedúr pre starostlivosť o vlasy a kozmetické prípravky pre fúzy a telo, ktoré vyplýva z profesionálneho kaderníka pre mužov.
Jeho formulácie sú bohaté na rastlinné extrakty, vitamíny, živiny a aktívnych prísad starostlivo vybraných.
Vôňa z Brooklynu holičstvo je svieža, citrusy, zelené, drevín a jantáru : rozhodne mužský a elegantné, pre záľubu a potešenie.

• ošetrenie tváre PRÍPRAVKY, holenie, hydratácia a ochrana pred holením GEL
Pripravte pokožku na holenie, chráni ju pred podráždením spôsobeným mechanické impulzy hranou, vďaka prítomnosti účinnej látky biotechnologického pôvodu, proteínov a rastlinných výťažkov. Je zvlášť vhodný pre jemnú a citlivú pokožku a pre tých, ktorí s holenie ťažko.

krém na holenie
Krém na holenie pre hladké oholenie bez kefou a mydlom, hydratačné a zvláčňujúce prísady, ako je pšeničný proteín, alantoín a bisabolol. Zjemňuje pokožku a pripravuje ju optimálne. Zanecháva príjemný pocit sviežosti a jemnou vôňou.

po holení proti starnutiu
Po holení svetlo a krémová, nealkoholické a ľahko vstrebáva nezanecháva stopy mastnoty. Okrem hydratačné, zvláčňujúce a upokojujúce, antiaging zaoberá, vďaka kyseliny hyalurónovej. Zanecháva pleť jemná, zamatová, s miernym nádychom vône.

tonizujúci po holení
Tone a poskytuje úľavu len oholenú pokožku s príjemným pocitom sviežosti. To hydratuje a zanecháva pokožku jemnú a hladkú.

X

privacy