2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


ELEMENTS 5 '
ELEMENTS 5 ' - DEMERAL - Man - farbenie vlasov

Rate this product:


4 click

ELEMENTS 5 '
DEMERAL - Man - farbenie vlasov


maska ​​elegantne bielovlasý muž.

ELEMENTS došlo k zamaskovanie v diskrétnom a nečakané bielovlasý muž. V 6 odtieňov vo farbe prírodného štartovanie a biele vlasy sú maskované bez vytvorenia helmy efekt (charakteristický efekt farbenie vlasov). Po prvom šampónom, len niekoľko málo bielych chlpov môže znova odhalil ešte väčšiu voľnosť a prirodzene, takže žiadny vplyv na rast. Intenzita sfarbenia stratiť prirodzený a homogénny počas 5-6 týždňov.

ELEMENTS má anti - tónovanie, a to zabraňuje farby, s postupom času a s častými šampóny, môže pomaly otáčať smerom k červenej. Charakteristická chuť mužov z 6 odtieňov bola formulovaná kalibrovanú dávkovanie určitých farbív za studena.

ELEMENTS pôsobí len za 5 minút. Neobsahuje Amoniak, chráni, a má anti - aging, posilňuje vlasy, takže je mäkšia a hladšia vďaka ceramid a extraktu zo ženšenu.

odtiene je k dispozícii v 5 odtieňoch ultra - prírodných a prirodzených odtieňov šedi 1 - špecifickú soľ a korenie vlasy.
spôsob použitia :. zmiešané v pomere 1:1 ELEMENTS farebné krém s koncentrovanou oxidačnej emulzie, doba expozície 5 minút

Related

X

privacy