2018
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


CAPITAL FORCE STYLING
CAPITAL FORCE STYLING - KERASTASE - Man - farbenie vlasov

Rate this product:


CAPITAL FORCE STYLING
KERASTASE - Man - farbenie vlasov


CAPITAL FORCE STYLING

linka Kérastase Homme je teraz posilnená o dva nové stylingové produkty :
RUBBER GEL ULTRAFISSANTE zhusťovanie a zosilňovač
Rada predstavuje jasnú a konkrétnu odpoveď na problémy spôsobené častým používaním kapiláry bežných stylingových prípravkov. S CAPITAL FORCE, na základe svojho zloženia, agresivita pokožky hlavy a oslabenie kapilárnej hmoty sú teraz len spomienka, modelové kaderníctvo produkty pri rešpektovaní zdravie vlasov. Prípravok na báze taurínu pomáha v boji proti deformácii žiarovky, súčasti D - biotín a arginín zlepšujú jeho kvalitu a pomáhajú rast vlasových folikulov stimulujúce okysličenie.

/> STYLING GEL ULTRA - zhusťovanie
Gel ultra - zhusťovanie Upevňovacie modelu vlasy s ľahkosťou pre extra silné, ale pružné tesnenie. Účes je definovaný a čisté. Vlasy sú chránené štruktúrovaný a posilnený vďaka formuláciu na základe taurinexpans.
Návod na použitie spôsob použitia zahŕňa použitie na vlhké alebo suché vlasy. Malé množstvo prípravku sa nanáša na ruky a zahriať pred pokračovaním do štruktúry vlasov.
kontajner : 200 ml tuba

/> RUBBER zosilňovač
Gumy zosilňovač vykonáva zväčšujúcich objem vlasov a zaisťuje pevné držanie a flexibilné. Textúra, ľahké s ním pracovať, to robí vlasy čisté a definovaný a chráni zdravie vlasov.
Návod na použitie spôsob použitia spočíva v použití gumy zosilňovača na mokré alebo suché vlasy, účinne tvarovať účes musí najprv ohriať malé množstvo prípravku na ruky
.Balenie : 150 ml jar

/> MODELOVANIE PASTA hutniaci efekt
Typ vlasov : jemné, že objem potreba. Úroveň zalievacia médium (3 z 6). Vplyv prírodných a čisté. Zhusťovanie akciu. Svetlo na dotyk.
Balenie : 75 ml jar

Related

CAPITAL FORCE - KERASTASE
CAPITAL FORCE ANTI - lupiny - KERASTASE
CAPITAL FORCE ANTI - FAT a zhustenie - KERASTASE

X

privacy