INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


HAIRDAYS : KIVIRCIK -bukleler artırır
HAIRDAYS : KIVIRCIK -bukleler artırır - REVLON PROFESSIONAL - Jel ve bitiş saç

Rate this product:


0 click

HAIRDAYS : KIVIRCIK -bukleler artırır
REVLON PROFESSIONAL - Jel ve bitiş saç


HAIRDAYS : KIVIRCIK - esalta i ricci

- Scrunch - bukleler ve tanımı doğal kıvırcık veya permalı saçlar esneklik aktivatörü sağlar. Usulca onları sabitleme ikenhacim ve parlaklık artar. Statik ve ortadan kaldırır bukle etkilerini azaltır. Tespit (3).
ambalaj:. 150 ve 500 ml şişe

- SATEN KAPLAMA -saçları nemlendirir su High Definition kıvırcık saç balmumu bazlı formül. Bu tanımlar ve güzel bir ıslak görünüm, mükemmel bir şekilde kıvırcık saçları çekiyor. Saça parlaklık ve doku sağlarken, hidratları ve yumuşatır. Vidalar (2).
Ambalaj: 75 ml kavanoz.

- TWIST KÖPÜK - Kontroller ve bukleler tanımlayan ve daha fazla ışık ve hareket verir. Kuruduktan sonrasaça doğal parlaklık verir. Faktör mühür (7).
ambalaj:. 50 ve 400 ml şişe

- HAIRDAYS : SES - hacmi ve vücut

- hacim Mus ekstra sıkı esnek - SES KÖPÜK EXTRA GENİŞLETİN. Ince saçlar için gövde, güç ve hacim Bağış. Saç herhangi bir türü için idealdir. Faktör 8 tutun.
ambalaj:. 400 ml şişe, 50 ml mini boyutu

- MADDE UP - konsantre hacimleştirici ve disiplin. Özellikle ince saç, vücut ve hacim verir. Yeniler vesaç içinsaç lif veren tanımı ve kontrolü besler. Extreme tarak. Faktörü 4. tutun.
Konteyner : 150 ml satış, profesyonel 500 ml.

- Bump UP - fön hacimleştirici sprey için idealdir. Kökleri Volumizes. Ince ve kırılgan saçhacmini artırmak. Etkisi detangling. Bu, saça parlaklık getiren, yumuşak ve dayanıklı bir bağlama verir. Kurutucunun ısı korur. Faktörü 4. tutun.
Paket içeriği : hayır sprey gaz can 200 ml.

- FINALIZER -saç aşağı ağırlığında olmayan yumuşak bir cila sprey sabitleme kemeri bağlama verir. Hızlı kuruyan vernik. Orta tutun ve yumuşak. Nemden koruyun. Statik elektrik etkilerini azaltır. Faktörü 6 tutun.
ambalaj:. 500 ml şişe

X

privacy