.

brands for hairstylist

2021

kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


WIZARDS İÇİN
CONTACT THE COMPANY

DAVINES ❤️
Jel ve bitiş saç
WIZARDS İÇİN


şekillendirme ve bitirme
Davines tarzı otantik ve özgün ifade geliştirmek için yaratıcı oynamasına izin sıradışı ve rafine ürünler, bir dizi sunuyor. Malzeme ve heykelsi saç stüdyo için ideal bir gerçek sanatçı araçları olarak bilinen atipik değişim sanatçıları,. Uygun miktarlarda tarafından belirlenen,emlak vefarklı etkilerifaktörler tarafından farklılaştırılmış yüksek kaliteli ürünler ile şekillendirme ve bitirme içinhattınınbaşarısı, son kullanıcılarınparçası üzerinde artan ilgikonusu olmuştur,yaratıcı sürecinkahramanı İnce Ayar Wizardskullanımıkuaför yan.

N. Sihirbaz için 11 TUTKAL
Saç aşırı mimarisini oluşturmak için Superglue evrensel, ultra hızlı ayarı idealdir. Reçineler ve biyoteknoloji yoluyla durum buğdayından elde edilen bitkisel ham maddelerinson nesil birleştirenfibröz doku, esnek şekillendirme sağlar.

N. Sihirbaz için 12 ÇİMENTO TOZ
Toz karbüratözatörler krem, mum, jel veya köpük olarak şekillendirme ürünleri ile karışık zaman,ürününsabitleme gücünü artırmak için, çözünebilir impalpable toz. De değerli reçine münhasıran oluşan, bir tek seviyeye özelleştirilebilir stil.


Rate this product:


31 click

Related

Orea Malia - DAVINES
Reality By Fabio Zaffignani - DAVINES
N. WIZARDS İÇİN 13 MAT FORMING ZEMİN - DAVINES

X

privacy