2018
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


SERMAYE KUVVET STİL
SERMAYE KUVVET STİL - KERASTASE - Man- boya ürünleri

Rate this product:


SERMAYE KUVVET STİL
KERASTASE - Man- boya ürünleri


SERMAYE KUVVET STİL

hat Kerastase Homme şimdi iki yeni şekillendirici ürünler tarafından geliştirilmiştir : /> LASTİK GEL ULTRAFISSANTE />
Aralık Kapilerler ortak şekillendirme ürünlerininsık kullanımından kaynaklanansorunlara net ve somut bir cevap temsil eder. Saçsağlığını saygı SERMAYE GÜCÜ, onun formülasyonesaslı,kafa derisisaldırganlık vekılcal kütleninzayıflaması artık sadece bir bellek, model saç şekillendirme ürünleri bulunmaktadır. Taurin dayalıformülasyonampuldeformasyon savaşmaya yardım,D - Biotin bileşenleri ve arginine kalitesini artırmak vesaç folikülü uyarıcı oksijenlenmebüyüme yardımcı.


STİL GEL ULTRA - yoğunlaştırıcı
Bir güçlü ama ekstra esnek conta için kolaylıklajel ultra - yoğunlaştırıcı sabitleme modelin saç. Saç tanımlanmış ve temiz. Saç yapılandırılmış ve taurinexpans göre formülasyon sayesinde takviye korunur.
kullanımyöntemi kullanmak için talimat nemli veya kuru saçauygulama içerir. Ürünün küçük bir miktar eller uygulanır ve saçyapılanması geçmeden önce ısıtılabilir.
Konteyner : 200 ml tüp


/>
LASTİK amplifikatör Kauçuk amplifikatör bir hacim verici saç yürütmektedir ve güçlü tutmak ve esnek sağlar. Doku, çalışması kolay, bu saç, temiz ve tanımlanmış yapar ve saç sağlığı korur.
kullanımyöntemi kullanmak için talimat ıslak veya kuru saça kauçuk amplifikatöruygulanmasını içerir ; etkilisaç modeli ilk ellerinizi ürünün küçük bir miktar ısı gerekir şekillendirmeye
.Konteyner : 150 ml kavanoz


/>
MODELLEMESaç tipi : ince, bu ihtiyacı hacim. Seviye montaj ortamı (6 3). Doğal ve temiz Etkisi. Yoğunlaştırıcı harekete. Dokunma Işık.
Ambalaj: 75 ml kavanoz

Related

SERMAYE KUVVETİ - KERASTASE
SERMAYE FORCE kepek önleyici - KERASTASE
SERMAYE FORCE ANTİ - FAT ve yoğunlaştırıcı - KERASTASE
privacy policy