2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


Brooklyn'in Barber Shop - SAÇ VE VÜCUT TEDAVİ
Brooklyn'in Barber Shop - SAÇ VE VÜCUT TEDAVİ - ARTWORK - Man- boya ürünleri

Rate this product:


0 click

Brooklyn'in Barber Shop - SAÇ VE VÜCUT TEDAVİ
ARTWORK - Man- boya ürünleri


Brooklyn'in Barber Shop - TRATTAMENTO CORPO E CAPELLI

DİKKAT TARAFINDAN

- STYLE
SAÇ ve VÜCUT SPORT

Cilt ve saçfizyolojisini saygı iken vücut ve saç temizler. Tazelik hissi derhal gerginliği giderir, vücutta yayılır. Cildi yumuşak ve tonda vesaç parlak ve ipeksi bırakır.

SAÇ GRUBUNUN REVITALISING
Bir bitki karmaşık multivitamin yapılan şampuan, sonra maske, yumuşaklık verir vesaça parlaklık. Saçlar için bir tonik ve uyarıcı lehine vecilde ferahlatıcı nane, okaliptüs ve At Kestanesi ayıklar. Serin hissi hemen.

PLATİN ŞAMPUAN
Beyaz veya sarısaç gri, parlaklık vermek için PLATİN ŞAMPUAN kremsi klima eylem. Çirkin sarı lekeler ortadan kaldırır ve çelik ve platincanlı tonlar geri yükler. Buğday Proteinlerin ve />

MAT WAX
Tanımlanmış herhangi bir görünüm, ya da darmadağınık oluşturmak için Matt için mum sevgi. Shea Butter, Jojoba Yağı ve Avokado sayesinde, korur, besler ve nemlendirir koşulları. Saç kontrolü, tutarlılık ve elastik tutmak vermek için idealdir.

MODELLEME WAX ​​SAÇ
, Şekillendirme, parlatma, yumuşatma veen moda stil tanımlamak için idealdir. Saç kıvırcık ya da çok büyük edin. Şampuan ile kapalı geliyor.

KLİMA KREM ISLAK GÖRÜNÜMLÜ
Uzun direnir parlaklık ıslak saç kremi. Bu, korursaça esneklik ve yumuşaklık verir lanolin içerir. Görünümler oluşturmak için ideal işlenmiş.

oymak SAÇ GEL
Ekstra güçlü tutun jel Superbrillante, model ve hattaen yaratıcı görünüyor, uzun vadeli güvenceye alın. Bu hiç alkol içerir, yağ değildir. Hidrasyondoğru düzeyde tutar. Güneş ile.

YAĞ OLMAYAN YAĞ SIVI SAÇ
Sıvı parlatma ve yumuşatma etkisi ıslak. Kuru saçlar için harika. Bu yağlı değil ve güneş ışınlarının neden olduğu dehidratasyon karşı korur.

X

privacy