2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


HAT JACK DEAN
HAT JACK DEAN - DENMAN - Man- boya ürünleri

Rate this product:


1 click

HAT JACK DEAN
DENMAN - Man- boya ürünleri


KALINLAŞTIRMA ŞAMPUAN - 'yi şampuan rinfoltente
Ince saç veya kırılgan için idealdir nazik şampuan. Kütle ve hacim rinfoltendo ve Avustralya Okaliptüs özü ile,saç güçlendirilmesi ferahlatır vecanlandırır saç derisini ekler.

Şampuan - 'ı Klima şampuan
/>Aşırı besin getirmek Çay Ağacı özleri ve Macadamia ile sık kullanım için hafif bir şampuan. Güzel, temiz, hafif ve sağlık dolusaç bırakarak,kafa derisi uyarır ve güçlendirir ferahlatıcı bir ürün. Tüm saç tipleri için uygundur.


BAY RUM VÜCUT YIKAMA - /> Kolonya farklı erkeksi kokusu ile duş - enerji şampuan. Bu değerli duş jeli mentolcilde enerji destek verirken yavaşça vücudunuzu temizler cömert bir ter üretir.


EAU DE PORTEKİZ - Portekiz su
Orijinal Portekizce tarifi formüle klasik bir saç toniği. İçeren Limon Yağı, Macadamia ve Bitter Orange yanı sıra ferahlatıcı narenciye aroması.


EAU DE Kinin - Kinin su
Klasik bir saç toniğitaç uyarmak ve canlandırmak için formüle edilmiştir. Kinin narenciye ve vanilya ipuçları ilevadi ve Macadamia yasemin, zambak birleştiren bir çiçek kokusu vardır.


AMERICAN BAY RUM - Amerikan kolonisi
Defne yaprakları ve yonca sıcak, baharatlı infüzyon türetilenotantik, aromatik saç ve saç derisi toniği tatlı portakal ve fesleğen yağı ile bırakır.

kutusu :. 250 ml şişe

Related

X