2018
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


BLUE DECO TOZ - BEYAZ DECO TOZU
BLUE DECO TOZ - BEYAZ DECO TOZU - EXTREMO - Saç beyazlatıcılar

Rate this product:


BLUE DECO TOZ - BEYAZ DECO TOZU
EXTREMO - Saç beyazlatıcılar


güzellik saç modeli

DECO TOZ MAVİ maksimum aydınlatma ile mükemmel bir sarışın ulaşmak içinağartma toz mavi kompakt gelişmiş eylemdir. Buson derece emniyet ve çok yönlülüğü ile çalışır. Doğal veya boyalı saçlar için bir yıldırım hızlı ve güçlü kadar 7 tonları için idealdir. Formula Ultra - kompakt, buhazırlık sırasında toz efektleri oluşturmak ve havadaki partiküllerin solunması değildir. Saçsağlığını korumak aktif maddeler nemlendirici içerir. Anti - sarı eylem ile mavi pigmentler içinformül hava veya korumalı (folyolar) için çizgiler veya olaylarıteknikleri için özellikle uygun hale getirir.

DECO BEYAZ TOZ ilebeyazlatma tozu beyaz toz formülasyonu onun ağır mavi-mor, verimleri mükemmel beyazlatma ile yüksek kaliteli malzemeler ve pigmentlerden dolu, uçucu olmayan herhangi bir teknik (çizgiler, renk bozulması, güneş yanığı, vb.)saç için en saygılı, renk önlenmesi turuncu-sarı değiştirir.

Eğerkıvamı elde edene kadar , uygun eldiven, iyi havalandırılan bir alandakarışıma devam metalik olmayan bir kaseye dökün ve küçük dozlardaoksitleyici emülsiyon olarakgerekli doz ekleyin : kullanım yöntemi

istenilen. 10-20-30 için oksidan ya da 1:02
ile iyice karıştırın kutu : 500 gr kavanoz .

X