INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


PERFECTA SUYU TOZU COMPACT 01/02
PERFECTA SUYU TOZU COMPACT 01/02 - FAIPA - Saç beyazlatıcılar

Rate this product:


1 click

PERFECTA SUYU TOZU COMPACT 01/02
FAIPA - Saç beyazlatıcılar


Amonyak olmadan toz kompakt decolorizing

çizgiler

01 ÖZEL
Ağartma toplamları, ortalamaları, okumak, balayages, çizgiler ve turşuluk için uygundur. Aynı zamandakırılgan saç saygılıdır. Mavi pigmentler bulunandetaylarının ince optik parlatıcılar hareket, tozlar atomize, etkili bir anti oynamak sarı. Oluşan karışım uygulama ve yükleme sırasında, krem akıntısı değil ve kuru değildir. Kolay kullanımı ve hazırlık, ölçeklenebilir beyazlatma gücü içinsonuç güvenlidir.
kullanmak için talimat oksidanlar profesyonel PERFECTA CREME DEVELOPER ile kullanım için tavsiye edilir, özellikle 10, 20, 30 ve 40 hacim tasarlanmış ve kullanılabilir.
kutusu: 500 gr kavanoz

02 İPEK TOZ
Orta, güçlü ve balayages, çizgiler ve dekapaj beyazlatma için. Onun özel formülasyonda yumuşak ve parlak saçlar daha kırılgan hale bir klima etkisi ve koruyucu verenipek tozdur. Oluşan karışım uygulama ve yükleme sırasında, krem akıntısı değil ve kuru değildir. Hazırlanmasında kullanımı ve sonuç kolay ölçeklenebilir ağartma gücü için güvenlidir.
kullanmak için talimat oksidanlar profesyonel PERFECTA CREME DEVELOPER özel 10, 20,30 ve 40 hacim tasarlanmış ve mevcut kullanım için tavsiye edilir.
kutusu: 500 gr kavanoz

Related

X

privacy