INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


OH BENİM SARIŞIN!
OH BENİM SARIŞIN! - ITELY - Saç beyazlatıcılar

Rate this product:


1 click

OH BENİM SARIŞIN!
ITELY - Saç beyazlatıcılar


etkileri toplam sarışın, balayage, güneş oluşturmak için etkisi ve kaplan göz öptüm

Tamamen solmaya sistem toplam güvenlik ve ağartma ve tonlama tüm aşamaları sırasında saç koruma sağlamak için yenilikçi Bond-Plex & onarım tarafından Powered by dünya adanmış.
En çok renk özelleştirme için 5 mixable toner vardır. Her görünüm için özel bir teknik servis vardır.
Yenilik & teknoloji:
PEXTM-BOND & Onarım
Sarı saçlı daha hassas olduğunu ve özel ilgi ve bakım gerektirir. Ağartma herhangi bir işlem saç yapısı etkileyebilir. Araştırma laboratuvarları yapılmış Bu & LY HAIRFASHION OH MY BLONDE! ile:
- &-Plex Bond onarım, değerli bitki yağları ve butters karmaşık korur saç beyazlatma sırasında.
- Kakao yağı: nemlendirici, besleyici ve anti-düz olduğunu;
- Badem yağı: anti aging ve anti-inflamatuar;
- Mango tereyağı: have bir antioksidan ve yumuşatıcı;
- Avokado yağı: nemlendirici ve yatıştırıcı olduğunu;
- Zeytin yağı: bir canlandırıcı vardır ve güçlendirilmesi;
- Soya yağı: besleyici ve koruyucu cilde;
- Ayçiçek yağı: nemlendirir ve besler saç.
- Maleik asit: saç içinde oksidasyon işlemi sırasında alır ve belgili tanımlık golf sahası çevresinde koruyucu bir kalkan oluşturan yeni teknoloji
kılcal damarlar.
-Pex & Bond onarım veMaleik asit sayesinde en-in belgili tanımlık golf sahası böylece saç kırılması minimize olduğu gibi kalır. Bu iki komplekslerin parlaklık ve saç, yapım onları daha güçlü, daha sağlıklı ve elastik gücünü geliştirmek için hizmet vermektedir.

İKONİK sarışın
ekstra güçlü beyazlatıcı
Ağartma yenilikçi yüksek aydınlatma sırasında sarı kalıntı kaldırılması güvence altına alır performans olduğunu. Alüminyum folyo ya da termal maps 9 sesleri aydınlatma yüksek gösterilen kullanımı ile teknikleri aydınlatma için idealdir. İKONİK sarışın bir microgranular ağartma yok kabartma tozu kompakt ve mix ve uygulamak kolaydır.
DELY sarışın
Amonyak içermeyen beyazlatıcı

Amonyak içermeyen ağartma toz doğal ya da renkli saçlar için idealdir. 6-7 aydınlatma sesleri, hiçbir kabartma ve mix ve uygulamak kolaydır garanti eder.
Kil sarışın
Serbest çizim teknikleri decolorizing

Ultra kompakt ağartma toz süpürme, gölgeler, shatush, bronde ve splashlight gibi özel aydınlatma serbest işleri için ideal. Özel formülü, bir kez oksijen ile karışık olmadan kullanılmak üzere özellikle kireçli olur
folyolar. Ağartılmış saç karışmaması için benzersiz bir sonuç saç geri kalanı ve güneşte aydınlatma tipik bir etkisi ile. Doğal ya da renkli saç sarı, kahverengi veya kırmızı tonları kullanmak için mükemmel. CLAY sarışın ilâ 6 tonluk aydınlatma sağlar.
Güneş hafif yağlı
hafif beyazlatma petrol

Bir yağ amonyak aydınlatma. Kadar daha dengeli, doğal bir sonuç için 2-3 sesleri aydınlatır. Saç teknik bağlı olarak farklı efektler elde etmek için izin verir. Zaman üzerinde uygulanan ipuçları oluşturur "KISSED" güneş tarafından; Temel garanti üzerine bir sonucu kullandıysanız dengeli ve tarafsız etkisi "TATLANDIRMAK temel"; Kaldır Saç üzerinde uygulanan, parlak sarışın ve harika doğal açma efekti "PARLATICI ve parlak. elde
Sarışın MÜHÜRLEYEN
süt acidifying

Saç ve saç derisi, renk değişikliği her Törenden sonra kritik pH geri yardımcı olan bir tedavi kremi var. Sarışın MÜHÜRLEYEN sarışın parlak geliştirir ve ağartılmış saç, parlak yapısı ve vücut veren geliştirir. Sarışın TONER renk pigmentleri stabilize kullandı.
İpek gibi sarışın
çok hizmet boyama krem
Çok hizmet beyazlatma krem aydınlatma tatlılar, güvenli ve güvenilir 6 tonluk kadar kimin formülasyonu sağlar hasar görmüş saçlar için ideal. Yumuşak doku ve kompakt sarı saçlı ortaya çıkarmak mükemmel yapışma sağlar. Hiçbir kabartma, mix ve herhangi bir tekniği ile uygulamak kolaydır.
Ambalaj: 500 gr tüp.

Related

ITELY 2020 KOLAYCA SARIŞIN - ITELY
AQUARELY SARIŞIN KOMPAKT - ITELY
GÜNEŞ ŞEMSİYELERİ - ITELY

X

privacy