.

brands for hairstylist

2021

kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


Orea Malia

DAVINES ❤️
Talent-Influencer
Orea Malia


Milano Kuaför salonu

OREA MALIA' her zamankinden farklı bir salondur. Burada sadece güzellikle değil, enerji ve yaratıcılık üretmekle de ilgileniyoruz. Burada amaç şaşırtmak ama her şeyden önce şaşırtmak: marka OREA MALI MARCO ZANARDI sanat yönetmeni her zaman daha önce hiç görülmemiş ifade formları arayışı içinde yeni yollar seyahat' stil sanatının geleneksel sınırlarının ötesine.
OREA MALI markası bugün sadece Kuaförlük dünyasında değil, Sanat ve Moda Kültürü dünyasında da düşünülen bir isimdir. MARCO ZANARDI'nin en yakın işbirlikçilerinden biri marco MONTANAARDI, Milano'daki Via Marghera şovunu yöneten MARCO MONTANAARDI' dir: gerçekten bir mucize doğuran bir işbirliği.

ORTAM TARZI: Via Marghera'daki OREA MALI adada eşsiz bir çağdaş mekandır. Mekanik bileşenlerin eski bir depolama içinde Selanikenasce 'ama bu önceki hedef çok az korur. Bir atölye daha neredeyse tamamen uzak unsurları eklektik ve canlı bir stil oluşturmak için bir araya fütüristik bir müze gibi görünüyor. Ortamda hayvanların temiz çizgileri ve özenli mobilyaları ile nötr renkler ve diğer gösterişli bitkiler ve duvar resimleri bir arada bulunur: bir sanatçı kendi çalışmalarını sergilediğinde atmosferi değiştiren ve sizi her zaman nefessiz bırakan bir alan. Bir film filme bir televizyon ekibi karşılamak için bile bir viraj ya da bir ton yaparken ya da neden bir Çağdaş Sanat Sergisi kurma değil aslında olabilir.

Orea Malia
ALAN: 700 Mq
Marghera Caddesi 18
MILANO (MI)


Rate this product:


35 click

Related

Orea Malia - DAVINES
Reality By Fabio Zaffignani - DAVINES

X

privacy