2018
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


NEWLIFE.IT
NEWLIFE.IT - ALDO FORTE - Tedaviler - saç bakımı

Rate this product:


NEWLIFE.IT
ALDO FORTE - Tedaviler - saç bakımı


ŞAMPUAN GRESİ
Şampuan gres NEWLIFE.ITyağ bezleri tarafından sebumnormal üretim geri yükler. Normal fizyolojik dengeyi yardımcı bir tonlama ve sıkılaştırıcı.


ŞAMPUAN ANTİ
YARDIMŞampuan nazikçe temizler ve aktif maddeler ve hassas formüle çünkü NEWLIFE.IT bir normalizasyon ve canlandırıcı oynar düşer. Bu cilt normale yardımcı ve sonra saç dökülmesi mücadele için saç ampul aktivitesini uyarır. Kırılgan ve zayıf saça yeni canlılığı verir ve sık sık kullanılabilir.


İNCE SAÇ İMAR ŞAMPUAN
Ince saçlar içinyeniden NEWLIFE.IT şampuan nemlendirir vesaç yapma ve daha sağlam ve parlakilk uygulamalardan rejenere besler. Özellikle ince saç veya kırılgan.
Için tavsiye edilir

TEDAVİ SAÇ ŞAMPUAN VE REKONSTRÜKSİYONU
Boyalı saçlar içinyeniden NEWLIFE.IT şampuan nemlendirir vesaç yenileyici ve erken uygulama, parlak ve ipeksi hale besler. Özellikle hava durumu veya teknik tedaviler kırılgan ya da zarar görmüş saçlar için tavsiye edilir.


ŞAMPUAN SIK YIKAMA
Şampuan sık yıkanması NEWLIFE.IT özel sık kullanım ve gazete için tasarlanmıştır. Bir yumuşatıcı ve nemlendirici ve saç spreyi ya da jel kalıntısı kaldırmak için idealdir. />
kutusu :. 300 ml şişe


TEDAVİ SAÇ MASKESİ VE REKONSTRÜKSİYONU
Rekonstrüksiyon YENİ LIFE.IT multivitamin maskesi derinden saçınızı yumuşak ve güçlü, canlılık ve doğal güzelliklerle dolu. kutusu :. 500 ml şişe

Related

NEWLIFE.IT - hat sonbahar ve rekonstrüksiyon - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
NEWLIFE.IT KÖPÜK - ALDO FORTE

X

privacy