2018
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


ÈQUILUX
ÈQUILUX - ELEGY - Tedaviler - saç bakımı

Rate this product:


ÈQUILUX
ELEGY - Tedaviler - saç bakımı


botanik ekstrelerinin yüksek konsantrasyonlu

ÈQUILUX Elegy hiç hamile olduğu botanik özleryüksek konsantrasyon içerir. O her zaman ürünlerin en iyi şekilde almak istedim ve sadece derin bir araştırma sonrasında gerçekten lüks tanımlamak için çokbol doğal özler yararlanmak mümkün oldu.

PRIME
Budermis derin temizleme ve yüzey için bir fito- kompozit. Derin şampuan ve tedavileri aktiveeylemin ardından, tedavininsonuç maksimize. Sebore, hiperhidrozis, kepek ve düşme varlığında uygundur.
kullanım talimatları :. eşit dağıtmak ve iyi masaj cilt, PRIME en az 3 dakika boyunca oyunculuk için bekleyin ve daha sonraistenilen tedavi ile devam,dermis 10 ml 5 ila geçerlidir
paket :. 150 ml cam

ÇAY ENERJİ
değerlikli, yenileyici, arındırıcı
Günlük kullanım için uygundur, tüm saç tipleri için. Bukafa derisi için tazelik ve canlılık veren, parlaklık ve hacim arttırıcı, yabancı maddelerinsaç ve saç derisini temizlemek için yardımcı olur. Çay Ağacı Yağı, Jojoba Yağı, Aloe Vera ve Nane botanik özleri yüksek bir konsantrasyon ile formüle edilmiştir. /> paket :

/>
hafifçe yıkayınNazik temizleyici, yatıştırıcı, arındırıcı
Hassas ciltler ve çocuklar bunun için uygundur. Günlük kullanım için uygun olan, bu parlaklık ve doğallığı artırılması, yabancı maddelerin saç ve saç derisini temizlemek için yardımcı olur. Bir doğal saç büyüme içinoptimum devleti yenidenDerisi uyun. Süt Protein ve Aloe Barbadensins botanik özleri yüksek bir konsantrasyon ile ürün.
kullanım talimatları: ürünün küçük bir miktar uygulayın, hafifçe masaj yapın, iki dakika bekletin ve sonra durulayın. Tekrarlayın.
paket :

BILBERRY - UP
/>
kullanım talimatları: ürünün küçük bir miktar uygulayın, hafifçe masaj yapın, iki dakika bekletin ve sonra durulayın. Tekrarlayın.
paket :

İPEK TERAPİ
değerlikli, klima, koruyucu
Hacim, parlaklık ve hacim vermek için gösterilir. UV ışınları, saç kurutma makinesi ve levhalardan yüksek koruma.
Günlük kullanım için uygun olan, nedeniyle hareket oksidan sis zayıf saç canlandırmak için gösterilir. Tüm saç tipleri için iyi, eylem KRC yanı sıra botanik özler ve ipek proteinleriyüksek konsantrasyon dayanmaktadır (Şikayetler Keratin Complex).
gerektiği buharlaştırılmasınada olarak saçınıza eşit olarak uygulayın : kullanmak için talimat. Daha fazla farkındalık gösterenkök birkaç kez tarak ve sprey tavsiye edilir nerede. Durulama yapmayın. Ardındansonraki hizmetler için ya da uygun şekillendirme ürünleriyleçizgisine geçin. /> paket
: sprey 50 şişeleri ve 125 ml, 5 L. eko -Pack

SOFTLY
SOFTLY KLİMA onu oluşturanbağların hidrasyon ve Dengelenmenin yoğun bir tedavi yöntemidir. Zengin botanik özler çeşitli ve KRC ile geliştirilmiş (Karmaşık Şikayetler Keratin), yumuşaklık vesaç parlaklığını artırmak için tasarlanmıştır.
Talimat kullanmak : gözeneklilikvarlığı daha fazla olduğu durumlarda dolu,tüm uzunluğu boyunca eşit bir şekilde uygulayın. Deklanşör hızısevindirici sonuçyoğunluğuna bağlı olarak 5 ila 15 dakika arasında değişebilir.
paket : 50, 250, 1.000 ml ve eko -Pack 5 L.

şişe

Related

X

privacy