2018
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський


ЕЛЕМЕНТИ 5 '
ЕЛЕМЕНТИ 5 ' - DEMERAL - Продукти Людина- барвник

ЕЛЕМЕНТИ 5 '
DEMERAL

Маска елегантно сивий чоловік.

ЕЛЕМЕНТИ було зроблено, щоб приховати в стриманий і несподіваною сивий чоловік. У 6 відтінки в тій же кольоровій природного початку і білим волоссям маскуються без створення шолом ефект (характеристика ефект фарби для волосся). Після першого шампуню, кілька білих волосків може з'явитися виявлення навіть більше повноважень і, природно, не залишаючи ніякого ефекту зростання. Інтенсивність забарвлення втратити в природною і однорідної в 5-6 тижнів.

ЕЛЕМЕНТИ володіє анти -тонування, і це заважає колір, з плином часу і з частими шампунів, може повільно повертатися в червону сторону. Характерний смак чоловіків 6 відтінків була сформульована через калібрований дозування деяких барвників холодних.

ЕЛЕМЕНТИ діє всього за 5 хвилин. Він не містить аміаку, захищає, і має анти -старіння, зміцнення волосся, що робить його більш м'якою і гладкою завдяки цераміду та екстракту женьшеню.

Відтінки доступний в 5 відтінках ультра- природних і натуральних відтінків сірого 1 -специфічної солі і перцю волосся.
спосіб застосування :. змішують у співвідношенні 1:1 ЕЛЕМЕНТІВ забарвлення крем з концентрованою окисної емульсії, час експозиції 5 хвилин

Related

privacy policy