.
2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


ЖИТТЯ PAINT NEW AGE ФОРМУЛА
ЖИТТЯ PAINT NEW AGE ФОРМУЛА - HALONIS - Фарби для волосся

Rate this product:


0 click

ЖИТТЯ PAINT NEW AGE ФОРМУЛА
HALONIS - Фарби для волосся


з вітаміном і кокосового масла

кремового кольору від професійного формули багатих в косметичних речовин, вибраних барвників і останнього покоління і, з пі Високий ступінь чистоти (понад 99%).
Забезпечує:
І бик ; Видатний нерухомості та,
І бик ; стабільність і і яскравість і ;
І бик ; Загальна повагу до структури волосся;
І бик ; збалансовану захист;
І бик ; лояльність і колір і блиск ;
І бик ; охоплює абсолютно біле волосся ;
І бик ; decolorating на натуральних волосся.
Три тони з основними кольорами і, чотири тони з серії супер- відбілювання і, п'ять тонн з серією супер- відбілювання + 000
Активні інгредієнти:
- Гідроксид амонію: мала кількість діючих поступово з киснем і, гарантує повну повагу структури волосся і, даючи інтенсивні яскраві кольори.
- Polyquaternium - 6: катіонний полімер високою функціональністю і повний курс лікування і, захисту волосся і залишити їх сильні і яскраві.
- Цетеариловий спирт - 23 і, Стеаринова кислота і, Пальмітинової кислоти і, Мірістіл alcoho : L & Rsquo ; основний елемент забарвлення крем і, завершує лікування і дає захист, допомагаючи зберегти фарбоване волосся здоровими і життєво важливе значення.
ФАРБА ЖИТТЯ створена союзником і Rsquo ; перукар. І Результатом постійної активності Вибір з останніх продуктів та підвищення якості контрольованою і і сертифікація виробничих процесів.
L & Rsquo ; діяльність і Вибір включає в себе співпрацю з досвідченими професіоналами галузі, які розробляють продукти і,
інноваційні технології та розробка нових відтінків і.
ФАРБА ЖИТТЯ відповідно до правил та положеннями і Rsquo, Європейський Союз, які відносяться до регулювання Cosmetic & Rsquo ;, ЄС; і більшість міжнародних законів; І, Крім того і, постійно оновлюється, щоб забезпечити безпеку продукту та добробуту споживачів, також підтримання постійної уваги до розвитку і натуральних продуктів.

Відтінки доступні в 42 відтінках у серії:
ПРИРОДНИЙ, ASH, ПРИРОДНИЙ ASH, Бежевий і, GOLDEN, BROWN, МЕДЬ, Дерево і, RED, Яскраво- червоний, PURPLE і, Спеціальні M- і CHES і, SUPERLIGHTENERS.

спосіб d & Rsquo ; використання : 1: 1 розбавлення і, 5. Змішайте одну частину крему (50 мл = Half Pipe) з 75 мл перекису водню 10-20-30-40 об. Спеціальна формула означає, змішуючи швидко і легко. Нанесіть на сухе волосся немиті.

Упаковка: 100 мл трубку .

Related

X

privacy