INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


для чарівників
для чарівників - DAVINES - Гель і обробка волосся

Rate this product:


0 click

для чарівників
DAVINES - Гель і обробка волосся


укладання і обробка
Davines пропонує широкий вибір незвичайних і нафтопродуктів, які дозволяють грати творчо розвиватися в справжній і оригінальне вираження стилю. Матеріали та атипові художники зміни, відомі як реальних інструментів художника, ідеально підходить для студії скульптурної волосся. Успіх лінії для укладання та оздоблення з високою якістю продукції диференційованих за факторами садиби і різних ефектів, як це визначено у відповідних кількостях, був предметом зростаючого інтересу з боку кінцевих користувачів, головний герой творчого процесу сторона перукаря у використанні майстрів для тонкої настройки.

Н. 11 КЛЕЙ ДЛЯ МАЙСТРА
Суперклей універсальний, ультра швидке встановлення, ідеально підходить для створення крайню архітектуру з волоссям. Волокнистий текстури, поєднуючи останнього покоління смол і рослинної сировини, отриманих з твердих сортів пшениці за допомогою біотехнології, забезпечує гнучку стиль.

Н. 12 цементного порошку для майстра
Порошок Карбюризатор розчинний невловимий порошок, який при змішуванні з укладання в крем, віск, гель або мус, дозволяє збільшити фіксуючий силу продукту. Складається виключно з дорогоцінних смол, а також, що настроюється дизайн в одному рівні.

Related

ВИЗНАЧЕННЯ Davines - DAVINES
Н. 13 настилу ПЕРШИЙ для чарівників - DAVINES
БІЛЬШЕ ВСЕРЕДИНІ - DAVINES

X

privacy