2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


B.TREND
B.TREND - HALONIS - Перукарське знаряддя

Rate this product:


0 click

B.TREND
HALONIS - Перукарське знаряддя


ПОЛУ-ПОСТІЙНИХ ГЕЛІ АНГЛІЙСЬКА ЛОН МІЦНЕ

Ви хочете глазурі, яка буде тривати довше? Вибрати b. тенденції. Думаю кольору, як сукня є аксесуаром для задоволення вашого бажання змін у практичних і швидкий спосіб , у застосунку на природний нігтів і перебудований. Висихає в секунду і видалити з розчинник або для видалення. B. тенденції є рішенням для кожної жінки. Величезний вибір кольорів доступна в 5 мл формат в 14 мл.

ДОГЛЯД ЗА НІГТЯМИ
Насичення від

ПОЛУ-ПОСТІЙНИХ ЛАКУ ЗАСТОСУВАННЯ:
Відтіснити на кутикули і звільнити у верхній частині нігтя. Даючи форми нігті, щоб зробити їх все ж таки. Притупляє нігті з 100/180 цеглою, щоб зробити його пористих і spolverarle з пензлем. Нанесіть тонкий шар ґрунтовки B-ТЕНДЕНЦІЯ і дають їй випаровуватися. Нанесіть тонкий шар гель на основі фонд BTREND з кератину та стимулювати в 2 хвилини УФ лампи або Світлодіодна лампа протягом 60 секунд. Нанесіть тонкий шар гель польський B тренду та стимулювати УФ-лампи 2/3 хвилини або в Світлодіодна лампа протягом 60 секунд. Повторіть з другим пальто лак для нігтів і гель лампи. Ущільнення, застосовуючи тонкий шар sealer глянець Fixer B-тенденції та стимулювати УФ-лампи 2/3 хвилини або в Світлодіодна лампа протягом 60 секунд. Видалити залишковий гель з нігтя за допомогою миючого засобу миючий засіб B-ТЕНДЕНЦІЯ.
ЕМАЛЬ ВИДАЛЕННЯ:
За допомогою файлу це 180-зернистості шліфувальні м, яко глянець герметик Fixer B-ТЕНДЕНЦІЯ. Застосовувати його над нігтя ватним тампоном або вводу замочують у розчинників для видалення B-ТЕНДЕНЦІЯ. Обернути нігті з алюмінієвої фольги і зачекайте 10 хвилин. Видалити алюмінієвої фольги і акуратно видалити з палицею або підштовхнути шкіри пом, якшив емалі.
Тара: -5 мл і ГРУНТОВКА 15 мл.
-Фонд з кератину 14 5 мл і мл.
-Блиск для губ 5 мл Fixer і 15 мл.
-Миючий засіб 125мл.
-Для видалення 125 мл і 250 мл.
-Рука Календула крем 30 мл.
-Світлодіодна лампа B-ТЕНДЕНЦІЯ.

Related

X

privacy