2018
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


NEWLIFE.IT
NEWLIFE.IT - ALDO FORTE - Лікування - догляд за волоссям

Rate this product:


NEWLIFE.IT
ALDO FORTE - Лікування - догляд за волоссям


ШАМПУНЬ мастило
Шампунь мастило NEWLIFE.IT відновлює нормальне вироблення шкірного сала сальними залозами. Має тонізуючий і терпкий допомагаючи відновити нормальне фізіологічне рівновагу.


ШАМПУНЬ ПРОТИ ДОПОМОГА
Шампунь м'яко очищає і впасти NEWLIFE.IT грає нормалізація і пожвавлення, тому що вона сформульована з активними інгредієнтами і делікатний. Це стимулює діяльність волосяної цибулини, щоб допомогти нормалізувати стан шкіри, а потім боротися випадання волосся. Дає новий імпульс до волосся крихкими і слабкими і можуть бути використані часто.


Шампунь для тонкого волосся РЕКОНСТРУКЦІЇ
Реконструкція NEWLIFE.IT шампунь для тонкого волосся зволожує і живить роблячи волосся і регенерації його з перших додатків більш надійних і блискучих. Він спеціально рекомендується для тонкого волосся або крихким.


РЕКОНСТРУКЦІЯ обробленого волосся ШАМПУНЬ
Реконструкція NEWLIFE.IT шампунь для обробленого волосся зволожує і живить волосся регенерації і зробити раннє застосування блискучий і шовковистою. Він спеціально рекомендується для крихкого або пошкодженого волосся від погоди або технічних процедур.


ШАМПУНЬ часте миття
Шампунь часте миття NEWLIFE.IT розроблена спеціально для частого використання і газети. Має пом'якшувальну і зволожуючий засіб і ідеально підходить для видалення залишків лаку для волосся або гелю.
вікно :. пляшки 300 мл


РЕКОНСТРУКЦІЯ обробленого волосся MASK
Реконструкція НОВИЙ LIFE.IT полівітаміни маска глибоко живить Ваше волосся залишивши її лікувати з першого застосування м'який та сильний, повний життєвих сил і природної краси.
вікно :. 500 мл флакон

Related

MARYSER - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
NEWLIFE.IT рядки восени і реконструкція - ALDO FORTE
MARYSER - ALDO FORTE
МУС NEWLIFE.IT - ALDO FORTE

X

privacy