2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


XTRO ОБЛАШТУВАННЯ
XTRO ОБЛАШТУВАННЯ - XTRO' - Гель і обробка волосся

Rate this product:


0 click

XTRO ОБЛАШТУВАННЯ
XTRO' - Гель і обробка волосся


ECO пульверизатора - 10 х формула - Ультра сильний
Ні газу лак для волосся з сильною утримує здатністю для зачісок, які вимагають ультра сучасний дизайн і високу оборотність. Поставляється з декількох мазків пензля, не залишаючи слідів.

вікно :. 350 мл пляшка, fl.oz 11.83

XTREME ларі - формула х 10 - Ультра сильний
Моделювання гель мокрий з пантенолом, заснований на формулі з садиби професійний ульта сильною і гнучкою для сучасних зачісок і творчим.
вікно : 200 мл тюбик, fl.oz 6,76.

сухе масло
Нафта -ні нафти, моделювання рідини для волосся. Ідеально підходить для всіх типів волосся, створює оболонку на кутикулу волоса, роблячи її пружною і захищаючи її від зовнішніх впливів. Нежирна і не залишає плям.
вікно : 150 мл пляшка, fl.oz 5.07.

тягучий ВІСК
Віск плавиться віск канделильский з м'якою глянцевим ефекту не закріплювача. Професійна формула, яка дозволяє створити новий тренд бажаного впливу на окремих пасм волосся.
спосіб застосування : поширення невелика кількість розплавленого воску на долоні робочої її пальцями, і застосовувати виріб пасма волосся чистою і сухою
. вікно : 100 мл банку, fl.oz 3.38.

КРИСТАЛ
На основі Інноваційний продукт Oryza Sativa для косметичного догляду за сухою, тьмяне волосся. Його блискучим і шовковистим надає блиск волоссю, захищає їх освітою посічених.
спосіб застосування : нанести декілька крапель на долоню і нанесіть, масажуючи волосся, то сухий, як звичайно. Він може бути використаний як на мокрій і сухій волосся.
вікно :. 50 мл скло, fl.oz 1,76

Related

X

privacy