2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


BENEXERE
BENEXERE - MUSTER - Eстетика

Rate this product:


0 click

BENEXERE
MUSTER - Eстетика


новий досвід краси

BENEXERE
4 виробів здатний оперативних дій 'делікатний' приємний і ефективний що косметолог використовує але в той же час може запропонувати для самостійного догляду на дому.

64V-обличчя крем BIOSPHERIX 9 х ГІАЛУРОНОВА НАПОВНЮВАЧ
Anti-age "зволожуючим дії наповнювач'

Особливо добре підходить для очей і губ. М'які природного крем збагачений дорогоцінні низький молекулярна вага гіалуронової кислоти та послугами інноваційних запатентована 'зшитого гіалуронова кислота молекули біотехнологічних походження' щоб наповнювач ефект. Біосферних гіалуронова кислота 9 х 'через свою малу молекулярну масу' утримувати воду і значно збільшення епідермального гідратації Проникаючи в зморшок і зростає до 9 разів їх обсяг ' заохочення заповнення шкіри борознах і підвищення в зморшок. Продукт має важливі зморшок і зволожуючий дій з негайного чуттєвого сприйняття.
упаковка: 50 мл вершків.

65V-обличчя крем равлик СЛИЗ
Anti-age дію '' реструктуризації Тензор регенеруючою' поживні зволожуючий ефект

Це багаті крем з м'якою текстурою і скороминущої "з-за високого вмісту равлик слиз є добре 50%" складається з колагену еластину гліколевої кислоти і вітамінів алантоїн ' '; Зморшок 'годування"грає на регенеруючою і очищення тканина шкіри. Дає шкіри тон 'еластичність' м'якість і сяйво.
упаковка: 50 мл вершків.

65V КОНЦЕНТРОВАНА СИРОВАТКА ОБЛИЧЧЯ RELAXIS-BOTOLIKE
Anti-age дії зміцнюючий дії підйому "лінивий" зморшки

Набирає чинності негайно. М'який гелем багата натуральні активні інгредієнти, які діють на попередження та зменшення зморшок на користь релаксації епідермісу. Оброблюваної області розслабляє повернення краси і гармонії в обличчя. Великі, як базовий макіяж. Щоб активізувати і подовжити ефекти лікування ' матч Relaxis сироваткового крем.
пакет: сироватка 30 мл.

66v-RELAXIS обличчя крем BOTOLIKE
Anti-age дії зміцнюючий дії підйому розгладження зморшок ' є

М'яких кремових багаті натуральні активні інгредієнти, які діють на попередження та зменшення зморшок шляхом сприяння епідермального м'язи релаксації. Оброблюваної області розслабляє повернення краси і гармонії в обличчя. Для негайного матч з вершковим сироватки Relaxis-Botolike 66V.
упаковка: 50 мл вершків.

Related

BENEXERE КОМПЛЕКТ ЦЕЛЮЛІТ СВІТЛО - MUSTER
BENEXERE - MUSTER
BENEXERE КОМПЛЕКТ НАПОВНЮВАЧ - MUSTER
Красивий - MUSTER
LIGHT4YOU - MUSTER
ПОЛЯРНА ЗІРКА - MUSTER
КРАСИ МАКІЯЖ - MUSTER
SLIMPRESS - MUSTER
BENEXERE ЗЕРНА ШКІРИ - MUSTER

X

privacy