2019
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


Вперше Краса & Wellness
Вперше Краса & Wellness - NOVISOFT - Перукарське знаряддя

Rate this product:


1 click

Вперше Краса & Wellness
NOVISOFT - Перукарське знаряддя


Вперше програмне забезпечення для косметологів , фітнес -центри і спа

Призначений для косметологів та салонів краси, фітнес-клуби, спа
Вперше Краса & Wellness це ідеальна програма для тих, хто хоче передові ще економічне рішення, з прем'єр -Beauty & Wellness є повне управління вашим клієнтам за попереднім записом, завдяки чудовому тижневого планування з ресурсами, індивідуальних процедур, ви можете зберегти їх з можливістю управління плитки з пунктів збору. З комплексного управління складу ви здатні, щоб завжди знати свій інвентар і які продукти є кращими за своїми клієнтам.
З Прем'єр Краса & Wellness можете оформити податкові надходження або надходження через термінал сенсорним екраном (сенсорний монітор пальців).
Видача квитанції (форма прийнята всіма, хто бажає звільнитися від вартості періодичного огляду фіскальна) є швидкий і інтуїтивно зрозумілий, просто виберіть продукт або послугу, щоб зарядити його, звичайно, ви можете також управляти трансфери, знижки та підсумковий рядок. Ціна продукту або послуги автоматично виходить зі списку, але може бути змінений оператором, а завдяки зручних функцій включає суму грошових коштів, отриманих для автоматичного розрахунку інших, ви можете уникнути будь-яких Помилка. Як альтернатива податкових надходжень може бути підключений практично всі касові апарати на ринку надходжень друку. З Прем'єр -Beauty & Wellness're здатний в секунду, від призначень управління планування, перевірити наявність місць та перетнути ре дня тижня / часу, ресурсів (світло, номер, розташування) і працює.

Related

Перший POS / Роздрібна - NOVISOFT
перший Доктор - NOVISOFT
ПЕРШИЙ ВОЛОССЯ - NOVISOFT

X

privacy