2018
Світ каталог продукції і аксесуарів для професійних перукарів


yкраїнський

Thanks
for your vote 👍

X


перший Доктор
перший Доктор - NOVISOFT - Перукарське знаряддя

Rate this product:


перший Доктор
NOVISOFT - Перукарське знаряддя


Вперше програмне забезпечення для медичних та медичних працівників

Призначений для медичних та медичних працівників
Перший Доктор є програмне забезпечення, призначене для управління медичними центрами і вивчав діяльність фахівців в області охорони здоров'я. Завдяки простій керування ви зможете управляти цикл заходів, пов'язаних з пацієнтом, а також усім вимогам роботи та управління дослідження.
Перший Доктор дозволяє лікарям прекрасну організацію свого часу, завдяки управлінню пацієнтів / клієнтів всеосяжних і інтегрованих в централізованого планування призначень, все завжди видно на екрані, і встановити або змінити призначення зовсім нескладно. <бр />Для кожного реєстру пацієнта / клієнта ви можете прикріпити і відносяться до будь-якого типу документа (Word, PDF тощо) і зображень.

Перший Доктор, звичайно, може бути встановлений в мережі і, таким чином, можуть бути використані одночасно з різних місць (лікарями, секретарем і т.д.)., ви можете керувати необмежена кількість лікарів кожен зі своєю прогресивної нумерації податкові документи. Перший Доктор також інтегрує всю специфічну функціональність для відправки текстових повідомлень або електронної пошти, щоб пацієнтів / клієнтів, щоб нагадати про призначення або будь-який інший тип попередження.

Related

Вперше Краса & Wellness - NOVISOFT
Перший POS / Роздрібна - NOVISOFT
ПЕРШИЙ ВОЛОССЯ - NOVISOFT

X

privacy