.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


LISAP MADOS
LISAP MADOS - LISAP - Gelis ir apdaila plaukai

Rate this product:


0 click

LISAP MADOS
LISAP - Gelis ir apdaila plaukai


Dėka LSC (lipoamino si kompleksas) kompleksas remiantis derinys tarp lipoaminoacidi ir vandenyje tirpaus silikono ir ŠILKO-AS , iš šilko pluošto, produktų LISAP mados atlikti dviejų svarbių funkcijų: kad lipoaminoacidica remontas plaukų žalą , o silikono dalis apsaugo struktūrą. Skystosios scintiliacijos įvykių išsaugo kapiliarų keratino karšto stilius (teptuku/plaukų džiovintuvas) vientisumą ir ŠILKO-AS, dėl didelio kiekio sudarančių aminorūgščių sukuria nematomas apsaugine plėvele, gaminanti plaukų minkštas ir purus , remonto, iš vidaus. LISAP mados: pataisymai apsaugo ir modeliai su vienu gestu.

TIRŠTIKLIS
Skysčio. Specialios sustorėjimas švelniavilnių gyvūnų plaukų yra trapūs ir sunku , tampa ploniems ir lūžinėjantiems plaukams į tirπtas ir stiprus plaukai jau nuo pirmojo jo taikymo.
pakavimo: flacon 125 ml.

VOLUMISER
Skysčio. Suteikia didžiausią kiekį atrodo Sveiki ir blizga. Dinamišką silpni plaukai , li stiprina elastinga ir gyvybiškai svarbus.
pakavimo: 200 ml buteliukas.

ŠILKINIAI
Lašai. Remontas ir saugo odelės ir rekonstruojant ji , apsaugo nuo skilinėjimo su minkšta ir šilkiniai liesti, pašalina garbanos.
pakuotės dydis: 50 ml buteliukas.

STYLER
Purškimo. Styler-vitaminic , sukurti, apibrėžia judėjimas. Užtikrina lankstus laiko ilgą laiką ir geresnis valymas be sveria žemyn.
pakavimas: 250 ml buteliuko.

POLIRAVIMO MEDŽIAGOS
Purškimo. Lapai plaukų minkštas ir lengvas galutiniam poveikio ekstremalių blizgesį , spalvos apsaugo nuo UV spindulių.
pakavimo: 250 ml butelius.

TIESINIMO
Kremas. Sklandžiai banguotas ir garbanotas plaukų , teikia hidratacijos, dona puikus blizgesį ir apsaugo džiūdama su plaukų džiovintuvas ir plokštės.
pakavimo: 200 ml buteliukas.

•DIDELIS GARBANOTI TONG
Kremas-gelis. Pakartotinai suaktyvinamas garbanos ir suteikti kontrolės be sveria žemyn nelygumai. Apibrėžia figūrą , apsaugo nuo drėgmės ir atgaivina ir blizgesį.
pakavimo: butelių, 200 ml.

ŠVIETIMO
Desertas. Drėkina plaukus apdoroti ir dažyti , kontroliuoja garbanos, padidina tos spalvos padidinti ryškumą.
pakavimo: 75 ml stiklainis.

Related

LISAP MADOS - LISAP
LISAP MADOS - LISAP
SKULPTŪROS - LISAP

X

privacy