2018
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


MILK_SHAKE KONDICIONERI
MILK_SHAKE KONDICIONERI - Z.ONE - Balzami - matu maskas

Rate this product:


MILK_SHAKE KONDICIONERI
Z.ONE - Balzami - matu maskas


MILK_SHAKE KONDICIONERI

MAINTAINER kondicionieris Krāsa
Aizsargājoša un mitrinošs kondicionieris matiem coloratiCondiziona krāsas matiem, saglabājot optimālu mitruma līdzsvaru matiem un saglabātu integritāti krāsu. Tā apstākļusādas un matu sniedzot perfektu ķemme saglabājot labāk un ilgāk noturīgu krāsu. Aromātisks ar saldu pienu. Aktīvās sastāvdaļas:. Piena proteīnu un kazeīna, silikona detangling aģenti, mitrinošu un kondicionēšana,ekskluzīva Integrity 41 ®

šķīduma tilpumu CONDITIONER
kondicionieris volumizzanteScioglie mezgli un papildina tilpumu līdz normālai / smalkiem matiem, bez svēršanas to uz leju. Pateicoties apjoma palielinātājs sastāvdaļas palīdz nodrošināt lielāku apjomu un ķermeni, pagarinot ilgumu frizieru. ABSE polisaharīdu, olbaltumvielas no piena, pantenols (pro - vitamīns B5), glicerīns, alvejas, mitrinošu un kondicionēšanas līdzeklis, kas, pateicoties ieguldījumu guāras sveķi uz matu šķiedras, nosacījumusmatu un uzlabo tās elastīgumu ; E ar antioksidants vitamīnu.

INTENSIVE KONDICIONĒŠANA FOAM
intensīva kondicionēšana putas sausiem un bojātiem matiem
Ziedot sausiem un bojātiem matiem dziļi kondicionēšana, uzlabotu vadāmību unveselīgu un svarīga. Piešķir spīdumu un silkiness, un novērš statisko elektrību. Īpašas emollients sniegt dziļu mitrināšanu atstājot matus pilna ķermeņa, mīksta un spīdīga ar smaržu svaigu pienu. Aktīvās sastāvdaļas: piena proteīnu, kviešu un zīda ekstrakti zemeņu, dzērveņu un alveju, vitamīni C, E un F, silikona detangling aģenti, aģenti iepakoti un mitrinošas, pulēšanas līdzekļi,ekskluzīva Integrity 41 ® filtru saules.

KONDICIONĒŠANA putukrējumu

krēmveida putas kondicionēšanas un aizsardzības nav skalošanas visiem matu tipiem

Īpaši izstrādāts, lai stāvokli matu uzturēt optimālu mitruma līdzsvaru un saglabāt integritāti colore.Lascia matu mīkstu, spīdīgi un pilns ar vitalitāti. Iegūti no piena stāvokli un pārstrukturētgarozas un kutikulu matu olbaltumvielas, īpašas mīkstinošus mitrina dziļu un ilgstošu un l' Integrity 41 ® saglabā krāsu.

dzegas IN CONDITIONER
bez skalošanas kondicionieris visiem matu tipiem
Nosacījumiemmatu fiziska vai viegli sausa bojātiem matiem ķemme dodot lielākas pēc pieteikuma gaisa kondicionieriem vai ārstēšanu. Tas dod labu iekšzemes ūdeņu aizsardzību un saglabājot matu krāsu līdzsvaru. Aktīvās sastāvdaļas:. Piena proteīnu un kazeīna, rīsu eļļa un avokado ekstrakti zemeņu, melleņu un papaija, medus ekstrakts, īpašas silikonus, ekskluzīvas Integrity 41 ®, E vitamīns, sauļošanās
norādījums izmantot. spray vienmērīgi caur dvieli žāvēti mati, jo īpaši attiecībā uz jomām, visvairāk bojātiem matiem

reparing matu ārstēšana
Ārstēšana, lai labotu sausiem un bojātiem matiem
Dziļi remonts ķīmiski apstrādātas vai bojāts matiem. Tā baro dziļi, dodot spēku un ķermeņa struktūru. Tas padaramatus svarīga un mīksts uz tausti ar veselīgu un spīdīgu izskatu. Integrēt dziļi olbaltumvielu un mitrināšanu, vienlaikus aizsargājot integritāti krāsu.
Aktīvās sastāvdaļas: piena proteīnu un kazeīna, ekstrakti zemeņu, melleņu sēklas un jojobas. Komponents termoriscaldante izraisa nelielu, bet efektīvu atvēršanu svariem ļaut dziļu iekļūšanu aktīvās pārstrukturēšanu.
Instrukcija lai izmantotu dvieli žāvētas matiem, izplatīt vienmērīgi visu flakona saturu, īpašu uzmanību pievēršot garumiem un galiem. Atstājiet uz 3 līdz 5 minūtēm. Ļoti bojātiem matiem, pārklāj matus ar vāciņu un atstāj uz 5 līdz 10 minūtēm ar siltuma avota. Noskalo un turpināt ar vēlamo dizainu.

INTEGRITY remonts HAIR
ārstēšana remontstrādnieka
Attieksmi pret matu remonta olbaltumvielu koncentrāta.
Remontstrādnieka koncentrēts olbaltumvielu ar aminoskābju ideālu pārstrukturēties un stiprināt bojātās un ķīmiski apstrādātu matu, atstājot to mīkstu un spīdīgu. Satur organiskās sviestu Muru Muru, iedarbojoties ar kondicionēšanas un barojošs.
lietošanas instrukcijas : izplatīt visu flakona tīru slapjiem matiem, masāžas atvaļinājumu 5/10 minūtes, tad noskalo .

Related

MILK_SHAKE dabiska piena MASKA - Z.ONE
MILK_SHAKE NATURAL BASE MASKA - Z.ONE
MILK_SHAKE ACTIVE Jogurts MASKA - Z.ONE
MILK_SHAKE ACTIVE PIENA MASKA - Z.ONE

X

privacy