2018
World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriem


latvijas

Thanks
for your vote 👍

X


B.TREND
B.TREND - HALONIS - Frizieru piederumi

Rate this product:


B.TREND
HALONIS - Frizieru piederumi


DAĻĒJI PASTĀVĪGU ŽELEJAS-ENGLISH-LONG LASTING

Jūs vēlētos glazūra, kas būs ilgāk? B. tendence izvēlēties. Uzskatām par krāsu kleita ir palīgierīce, lai apmierinātu savu vēlmi mainīt praktisku un ātrs veids, kā , pieteikumā par dabas nagiem un pārbūvēta. Nožūst sekundēs un noņemt ar šķīdinātāju vai noņemšanas. B. tendence ir risinājums katrai sievietei. Milzīgs krāsu izvēle ir pieejama 14 ml 5ml formātā formātā.

NAGU KOPŠANAS
Uzsūkšanās pie

DAĻĒJI PASTĀVĪGU NAGU LAKA APPLICATION:
Atgrūst cuticles un atbrīvot naglu augšpusē. Piešķirot formu nagus, lai visi vienādi. Dulling nagus ar 100/180 ķieģeļu padarīt to porains un spolverarle ar krūmiem. Lietot plānslāņa Primer B-tendence, un ļaujiet tai iztvaikot. Lietot kārtiņu gel keratīna, kas balstītas fonds BTREND un rosinātu 2 minūtes UV lampu vai LED lampas 60 sekundes. Pieteikties Gel poļu B TREND kārtiņu un rosinātu UV lampa 2/3 minūtes vai LED lampas 60 sekundes. Atkārtojiet ar otro mētelis nagu laka un gēla lampas. Roņu, piemērojot sealer Gloss fiksāžas B TREND plānas mētelis un rosinātu UV lampa 2/3 minūtes vai LED lampas 60 sekundes. Atlikušo gēla noņemšana naglu, lietojot mazgāšanas tīrīšanas B TREND.
EMALJA NOŅEMŠANAS:
Izmantojot failu ir 180 smiltis slīpēšanas viegli Gloss hermētiķu fiksāžas B TENDENCI. Piemērot pa naglu kokvilnas bumbu vai spilventiņu piesūcina ar šķīdinātāju Remover B-TENDENCI. Wrap nail, ar alumīnija foliju un pagaidīt 10 minūtes. Noņemt alumīnija foliju un maigi noņemt ar nūju vai push ādas mīkstināja emalju.
iepakojums: -5 ml un PRIMER 15 ml.
-FONDA ar keratin 14 5 ml un ml.
-GLOSS 5ml fiksāžas un 15 ml.
-TĪRĪŠANAS 125 ml.
-REMOVER 125 ml un 250 ml.
-Calendula roku krēms 30 ml.
-LED lamp B TENDENCI.

Related

X

privacy