2018
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


B.TREND
B.TREND - HALONIS - akcesoria fryzjerskie

Rate this product:


B.TREND
HALONIS - akcesoria fryzjerskie


PÓŁTRWAŁE ŻELE ANGIELSKI DŁUGI NAJWYŻSZA OFERTA

Czy chcesz glazury, który będzie trwał dłużej? Wybierz B. TREND. Pomyśl o kolor sukni jest akcesorium do spełnić swoje pragnienie zmiany w sposób praktyczny i szybkie , w aplikacji na naturalne paznokcie i przebudowany. Wysycha w sekundach i usunąć rozpuszczalnik lub usuwania. B. tendencji jest rozwiązanie dla każdej kobiety. Ogromny wybór kolorów jest dostępny w formacie format 5 ml 14 ml.

PIELĘGNACJI PAZNOKCI
Soak off

PÓŁTRWAŁE POLSKI PAZNOKCI APLIKACJI:
Przesunąć naskórek i zwolnienie z pracy górnej części paznokci. Dając kształt paznokci, aby je wszystkie takie same. Matowienie paznokci z cegły 100/180 aby to porowate i spolverarle z pędzla. Nałożyć cienką warstwę podkładu B-tendencji i niech to odparować. Nałożyć cienką warstwę żelu na bazie Fundacji BTREND z keratyny i przyspieszenia w 2 minuty UV światła lub lampy LED do 60 sekund. Nałożyć cienką warstwę żelu Polski B-trend i przyspieszenia w lampę UV 2/3 minuty lub lampka LED do 60 sekund. Powtórzyć z drugą warstwę światła polski paznokci i żel. Uszczelnienie stosując cienką warstwę Zgrzewarka Gloss Fixer B-TREND i przyspieszenia w lampę UV 2/3 minuty lub lampka LED do 60 sekund. Usunięcia pozostałości żelu z paznokci przy użyciu detergentu do mycia B-TREND.
EMALIA USUWANIA:
Za pomocą pliku to 180-ziarna szlifowania delikatnie błyszczący uszczelniacz Fixer B-TREND. Stosuje go nad paznokci wacikiem lub pad namoczone w rozpuszczalników do usuwania B-TREND. Owinąć paznokci z folii aluminiowej i czekać 10 minut. Usunąć folię aluminiową i delikatnie usunąć kijem lub wcisnąć skóry zmiękczona szkliwa.
opakowanie: -5 ml i PRIMER 15 ml.
-Fundacja z keratyną 14 5 ml i ml.
-Wysoki połysk 5 ml utrwalacza i 15 ml.
-Do mycia 125 ml.
-USUWANIA 125 ml i 250 ml.
-Nagietek ręce krem 30 ml.
Lampka -LED B-TREND.

Related

X

privacy