2019
World katalóg produktov a príslušenstva pre profesionálne kaderníkov


slovenčina

Thanks
for your vote 👍

X


VITAPELLE
VITAPELLE - PHITOFARMA - Estetika

Rate this product:


0 click

VITAPELLE
PHITOFARMA - Estetika


SLIMÁK SLIZ

regeneruje tkanivá pomaly, postupne
Nedávno, kozmetického výskumu sa zameriavala na posilnenie prírodných zdrojov. Medzi nimi vyniká slimák sliz, prirodzené vylučovanie, ktorý zabezpečuje:
• HYDRATAČNÝ AKCIE;
• OPATRENIA PROTI VEKU;
• VÝŽIVNÝ A REGENERAČNÝ AKCIE;
• UPOKOJENIE;
• PEELINGU, OČISTY;
• LIEČEBNÉ OPATRENIA.

KRÉM NA TVÁR SLIMÁK SLIME
Regeneračný a antioxidačné krém, ktorý vyživuje pokožku a zlepšuje tonus a elasticitu. Akcia Exfoliating viditeľne redukuje škvrny spôsobené akné, popáleniny, škvŕn a jaziev.
OBNOVUJE TVÁROVÉ MASKY SLIMÁK HLIEN vo výške 6%
Obnovuje rovnováhu prirodzenú vlhkosť kože. Cvičenie na pokožku výživné a antioxidant činnosti okrem vylúčenia jemne odumreté bunky pokožky. Má tiež prírodné Exfoliating akcia zníženie
viditeľne pleť škvrny spôsobené akné, popáleniny, škvrny alebo jazvy vďaka Mukopolysacharidy, ktoré predstavujú Burr slimák.
PATCHE SLIMÁK OČAMI VRECIA A ESCÍN
Ponúkajú konkrétnu pomoc proti vrásky, opuchy a tmavé kruhy pod očami. Escín má silné ochranné plavidlo a je veľmi účinná pri liečbe stagnácie tekutín v tkanivách. Náplasti sú obohatené so zeleným čajom, ktorý má odvodnenie účinnosť mikrocirkulácie, Ginkgo Biloba, skladajúci sa z bioflavoni, ktoré podporujú periférneho obehu, brečtanu a praslička, ktoré stimulujú fibroblastov v DermIS dáva elasticitu tkanív, Aloe vera, bohaté na vitamíny, minerály a aminokyseliny bojuje proti žiareniu škody a má zmäkčujúci, mäknutia a osviežujúci.

Related

MILUJÚCI NECHTY EXTRALINE GÉL RICOSTRUTTORE - PHITOFARMA
MILUJÚCI NECHTY-NECHTY NASIAKNE
VITAPELLE - PHITOFARMA
PHITOMAKE-UP - PHITOFARMA

X

privacy