.
2021

Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjamslietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


Wizards
Wizards - DAVINES - Gelis ir apdaila plaukai

HERE YOU BUY
at the BEST PRICE
on the market

QUI COMPRI
al MIGLIOR PREZZO
del mercato

Rate this product:


31 click

DAVINES ❤️
Gelis ir apdaila plaukai
Wizards


New professional
E-COMMERCE

Banner stiliaus ir apdaila
Davines siūlo neįprastų ir rafinuotų naftos produktų, kurie leidžia žaisti išradingai plėtoti autentišką ir originalią išraišką stilių spektrą. Medžiagos ir netipiniai pakeisti menininkai, žinomi kaip realių menininko įrankiai, idealiai tinka skulptorių plaukų studijoje. Iš už stiliaus ir baigiant aukštos kokybės produktus, diferencijuoti pagal palikimo ir skirtingų poveikių veiksnių, kaip nustatyta atitinkamų sumų eilutėje sėkmė, buvovis didesnį susidomėjimą dėl galutinių vartotojų dalis taikoma,kūrybinio proceso veikėjas pusėje į iš Wizards, skirtas jautriam naudoti kirpykla.

Banner N. 11 Klijai vedlys
Superglue universalus, itin greitas nustatymas, idealiai tinka kuriant itin architektūra plaukais. Pluoštinė struktūra, derinant naujausios kartos dervų ir augalinių žaliavų, gautų iš kietųjų kviečių per biotechnologijų, lankstų stilius.

Banner N. 12 CEMENTAS milteliai vedlys
Milteliai Carburizatortirpus Neiztaustāms milteliai, kad sumaišius su modeliavimo produktų grietinėlės, vaškas, želė ar putėsiai, leidžia jums padidinti fiksavimo galią produkto komplektacijoje. Sudarytas tik iš tauriųjų dervų, taip pat, pritaikoma stiliaus su vienu lygiu.

Related

Orėja Malija - DAVINES
Denis Allegri Kirpėjai - DAVINES
Realybė Fabio Zaffignani - DAVINES
APIBRĖŽIMAS DAVINES - DAVINES
N. 13 MAT FORMING MALTI Wizards - DAVINES
DAUGIAU VIDUJE - DAVINES

X

privacy