.
2021

World katalogu produktu un piederumu profesionāliem frizieriemlatvijas

Thanks
for your vote 👍

X


Wizards
Wizards - DAVINES - Želeja un apdare mati

HERE YOU BUY
at the BEST PRICE
on the market

QUI COMPRI
al MIGLIOR PREZZO
del mercato

Rate this product:


31 click

DAVINES ❤️
Želeja un apdare mati
Wizards


New professional
E-COMMERCE

stils un apdares
Davines piedāvā virkni neparastu un rafinētu produktu, kas ļauj spēlēt radoši attīstīt autentisku un oriģinālu izteiksmes stilu. Materiāli un netipiski mainīt māksliniekiem, pazīstams kā reālu mākslinieku instrumentus, ideāls studijas tēlniecības matiem. Līnijas stilam un beidzot ar augstas kvalitātes produktiem atšķiras ar faktoriem īpašuma un dažādās sekas, kā to nosaka attiecīgās summas panākumi, ir bijis pakļauts pieaugošo interesi par daļu no gala lietotājiem, varonis radošā procesa pusē friziera izmantošanā Wizards lai precīzi.

N. 11 līme WIZARD
Superglue universāla, ļoti ātra uzstādīšana, ideāli, lai radītu galēju arhitektūru ar matiem. Šķiedraina tekstūra, apvienojot jaunākās paaudzes sveķu un augu izejmateriāliem, kas saņemti no cietajiem kviešiem, izmantojot biotehnoloģijas, nodrošina elastīgu stilu.

N. 12 CEMENT Pulveris WIZARD
Pulveris Carburizatoršķīstošs neaptverams pulveris, kas, ja to sajauc ar dizaina produktus krējuma, vaska, želeju vai putām, ļauj palielināt stiprinājuma jaudu produktu. Sastāv tikai no dārgmetāla sveķu, kā arī, pielāgojams dizains vienam līmenim.

Related

Orea Malia - DAVINES
Denis Allegri frizieri - DAVINES
Reality By Fabio Zaffignani - DAVINES
NOTEIKŠANA Davines - DAVINES
N. 13 MAT FORMING GROUND Wizards - DAVINES
MORE INSIDE - DAVINES

X

privacy